Ataşehir Elektrikçi

Elektriğin ve elektrikli cihazların hemen hemen her yerde kullanıldığı günümüzde, yaşanan elektrik problemleri veya ihtiyaçlar için profesyonel bir elektrikçi ustası ekibi ile hizmet almak çok önemli olmaktadır. Ataşehir Elektrikçi, elektrik tesisatı kurulumu, bakımı, onarımı ve sorun giderme işlemleri gibi elektrikle ilgili işleri özenle yapmaktadır.

✅ Servis Süresi:45 Dakika
☎️ Telefon:0551 961 2787

Elektrik güvenliği konusunda eğitimli olan Ataşehir elektrikçi ustaları, elektrikle ilgili işleri en doğru ve en güvenli şekilde gerçekleştirmektedir. Yalnızca kaliteli bir hizmet ile değil, uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken firmamız, sizlerin cebini yormadan istek ve ihtiyaçlarınızı sonuca ulaştırmaktadır.

Bizlerden hizmet almak için bizi aramanız yeterli olurken, elektrik ehliyetine sahip ve işinin ehli ustalarımızla adresinize en kısa sürede ulaşarak gerekli inceleme ve görüşmelerin ardından yine en hızlı şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamızın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Firmamız ile iletişime geçer geçmez Ataşehir’in en profesyonel elektrikçi hizmeti en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Ek olarak Elektrikçi firmamız, hizmet garantisi de vermektedir.

Ataşehir Elektrikçi’nin telefon numarası 0551 961 2787’dir. Ortalama olarak 45 dakikada adresinize gelerek hizmet verir.

Elektrikçi hizmetinden memnun kalmamanız durumunda, sorunların ücretsiz olarak çözüleceğini veya yeniden düzeltileceğini taahhüt etmekteyiz. Bu sayede bizlere güvenebilir, sahip olduğumuz tecrübe, profesyonellik ve uzmanlık ile uzun yıllar sorunsuz bir elektrik sistemine ve tesisatına sahip olabilmeniz mümkün olmaktadır.

Ataşehir Elektrikçi Nasıl Hizmet Verir?

Müşterilerine her zaman profesyonel, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmakta olan Ataşehir Elektrikçi, insanların günlük yaşamında ve iş hayatında kullandığı birçok cihaz ve sistem için hayati önem taşıyan her elektrik işi için kusursuz bir donanıma sahip olarak dikkat çekmektedir.

Doğru yapılmadığı takdirde can ve mal güvenliği riski oluşabilecek her hizmeti en başarılı şekilde sunmayı başaran Ataşehir Elektrikçi, hizmet verirken öncelikle işin doğru yapılması ve güvenliği sağlanması konusunda hassasiyet göstermektedir.

İlk olarak bizleri arayarak ve elektrik arızanızı veya bizlerden talep ettiğiniz hizmeti bizlere anlatarak, adresinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir. Firmamız size en yakın elektrikçi ustamızı adresine oldukça kısa bir sürede göndermektedir.

Firmamız, işlerine başlamadan önce, elektrik tesisatının durumunu, sorunları ve müşterinin isteklerini belirlemek için bir keşif yapmaktadır. Keşif işlemi sırasında, elektrik tesisatının kurulu olduğu alana göre işin gereksinimleri belirlenmekte ve keşif sonrasında bir fiyat teklifi verilmektedir.

Firmamız, keşif sonrası belirlediği işin gereksinimlerine göre bir plan yapmakta ve müşteriye sunmaktadır. Planlama işlemi sırasında, elektrik tesisatı için kullanılacak malzemeler ve işçilik süresi gibi faktörler de göz önünde bulundurulmaktadır.

Elektrikçi ustası ekibimiz, müşterinin onayı alındıktan sonra, elektrik tesisatı kurulumunu veya talep edilen hizmet ne ise bu elektrik işlerini özenle gerçekleştirmektedir. 7/24 sizlere hizmet veren ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına her zaman en uygun ve en kaliteli hizmeti sunarak beğeni kazanan firmamız, Ataşehir’in en güvenilir firmalarından biri olarak dikkat çekmektedir.

Ataşehir Elektrikçi Hizmetleri Nelerdir?

ataşehir elektrikçi iletişim

Firmamız, gerek yeni binalara, fabrikalara, ofislere ve evlere gerek artık uzun yıllardır kullanılması nedeniyle zarar görmüş ve önemli sorunlara sebebiyet verebilecek hale gelmiş elektrik tesisatlarının kurulumu yapmaktadır.

Bu işlem, elektrik kablolarının çekilmesi, prizlerin ve anahtarların montajı, sigorta kutularının kurulumu gibi işlemleri kapsamaktadır. Ataşehir Elektrikçi firmamız, elektrik tesisatlarının düzenli bakımını yaparak arızaların önlenmesine de yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, tesisat arızalarının onarımını yaparak, tesisatın güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Aydınlatma sistemleri için kurulum, bakım ve onarımı da hizmetlerimiz içerisinde bulunmaktadır. İç mekân aydınlatması, dış mekan aydınlatması, acil aydınlatma sistemleri gibi çeşitli aydınlatma sistemleri sunduğumuz hizmetlerdir.

Ek olarak firmamız bunların yanı sıra, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel projeler tasarlamakta ve uygulamaktadır. Firmamız; yeni tesisat kurulumu, tesisat yenileme gibi çalışmalarda aradığınız en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Oldukça geniş bir hizmet yelpazemiz bulunurken, sunduğumuz hizmetler arasında şunlar da yer almaktadır;

 • Elektrik, internet, telefon arızaları
 • İş yeri Elektrik Arızaları
 • Elektrik projesi çizimi
 • Elektrik tesisatı döşeme
 • Aydınlatma tesisatı
 • Pano montajı ve bakımı
 • Priz tesisatı ve kablo çekme işleri
 • Elektrik sayaç panosu değişimi ve yenileme
 • Aydınlatma montajları
 • TV montajı
 • Avize montajı
 • Gaz dedektörü montajı
 • Kombi sigorta bağlantıları
 • Split klima sigorta bağlantıları
 • Sigorta arızaları
 • Telefon kablosu döşeme işi
 • Data internet kablosu döşeme
 • CCTV kamera montaj ve kurulumu
 • Topraklama kablosu çekimi

Yukarıda belirtilen örnekler, elektrikçiye ihtiyaç duyulabilecek bazı durumlardır. Ancak, elektrikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığında, bir profesyonel elektrikçiyle iletişime geçmek her zaman en güvenli ve doğru tercih olacaktır.

Bu hususta da Ataşehir Elektrikçi olarak yukarıda yer alan tüm hizmetleri ve çok daha fazlasını firmamız sizlere sunmaktadır. Bu sayede Ataşehir de elektrik problemi yaşayan kim varsa firmamız ile çözüme kavuşabilmektedir.

Ataşehir Elektrikçi Çalışma Alanları Nelerdir?

Ataşehir Elektrikçi; elektrik tesisatı, elektrikli aletler ve elektronik cihazlar gibi konularda hizmet veren uzman bir firma olarak, çalışma alanları bakımından oldukça geniş bir alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Kısacası firmamız, farklı sektörlerde faaliyet gösteren pek çok işletme ve kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteren hizmetleri için, elektriğin var olduğu her alanda, işlerini doğru, hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Elektrikçi firmamız, neredeyse her yerde ihtiyaç duyulan bir hizmet sunmaktadır ve elektrikli cihazların hemen hemen her yerde kullanıldığı günümüzde çok önemli bir rol oynamaktadır. Ek olarak Çalışma alanlarımız aşağıdaki gibi detaylandırılabilmektedir:

 • Evler, apartmanlar, villalar gibi yerleşim alanları
 • Ofisler, mağazalar, fabrikalar, depolar gibi işyerleri
 • Endüstriyel tesisler, fabrikalar, imalathaneler, üretim tesisleri
 • Sokaklar, parklar, bahçeler gibi dış mekânlar

Bu sayede de kişiler, kurumlar veya kuruluşlar, elektrik ile ilgili herhangi bir sorunda veya talepte hangi alanda olursa olsun firmamız ile iletişime geçebilmektedir. Uzman elektrikçi ustası ekibimiz, her alanda ve her elektrik sisteminde son derece deneyimli ve bilgili olması sayesinde her konuda en başarılı şekilde hizmet vermektedir.

Ataşehir Elektrikçi Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir’in her karışına uzanan hizmeti ile firmamız, müşteriler nerede olursa olsun hizmet vermektedir. Ataşehir’de aradığınız kaliteyi, hızı, güveni, uygun fiyatları bulabileceğiniz firmamız, Ataşehir’in şu bölgelerinde hizmetlerini sürdürmektedir;

 • Âşık Veysel
 • Barbaros
 • Atatürk
 • Esatpaşa
 • Fetih
 • Ferhatpaşa
 • İçerenköy
 • Kayışdağı
 • İnönü
 • Küçükbakkalköy
 • Mimar Sinan
 • Mevlana
 • Mustafa Kemal
 • Yeni Çamlıca
 • Örnek
 • Yeni Sahra
 • Yenişehir

Kısacası firmamız, Ataşehir’in her mahallesinde ve her sokağında sizlerin elektrik işleriniz için hizmet vermektedir. Bu da her nerede olursa olsun bizleri arayarak en kısa sürede ekibimizin adresinize ulaşmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Bir Elektrikçi Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Profesyonel elektrikçi ustası, güvenlik protokollerine uyarak tesisatı doğru bir şekilde kurmakta ve bu da evde veya işyerindeki insanların güvende olmasını sağlamaktadır. İşlerini doğru bir şekilde yapmaları, özellikle elektrik tesisatının yanlış yapılması durumunda ortaya çıkabilecek birçok sorunun yaşanmamasını sağlamaktadır.

Yanlış tesisat nedeniyle ortaya çıkabilecek elektrik arızaları, yangın, hasarlı cihazlar ve daha fazlası gibi sorunlar Ataşehir Elektrikçi ile asla yaşanmamaktadır. Ayrıca, ekibimiz elektrik tesisatı ile ilgili sorunları hızlı ve doğru bir şekilde tanımlayabilmekte, bu da sorunun daha hızlı bir şekilde çözülmesine ve daha az zaman ve para harcanmasına yardımcı olmaktadır.

Ek olarak firmamız, müşterilere elektrik tesisatı hakkında danışmanlık da yapmaktadır. Müşteriler, elektrik tesisatı hakkında herhangi bir soruları olduğunda, firmamıza danışarak doğru bilgiyi alabilmektedir.

Ataşehir’de elektrik hizmetleri için profesyonel firma arayan kişiler, Ataşehir Elektrikçi sayesinde bu arayışlarına son verebilmektedir. Çünkü firmamız, uzun yıllardır kendisini sunduğu hizmetlerle kanıtlamış, oldukça başarılı bir firma olarak uzman ekibi ve ustaları ile hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrik Arızaları Ne Zaman Oluşur?

Elektrik arızaları genellikle aniden meydana gelir. Şiddetli bir fırtına veya yıldırım düşmesi, eski ve aşınmış kablolar, çevredeki yapılanma ve yapılarda meydana gelen değişiklikler, aşırı yüklenme veya yanlış bağlantılar gibi nedenlerle arızalar ortaya çıkabilir.

Elektrik Tesisatında Ne Tür Sorunlar Oluşabilir?

Sık rastlanan sorunlar arasında kısa devre, kaçak akım, sigortaların sık sık atmaya başlaması, fişlerin veya prizlerin ısınması, elektrik kesintileri, anahtarların ve prizlerin çalışmaması yer alır.

Elektrik Arızaları Nasıl Giderilir?

Arızalar, uzman elektrikçiler tarafından tespit edilir ve giderilir. Arızanın nedeni belirlendikten sonra, arızalı parçaların değiştirilmesi veya onarılması gerekli olabilir.

Elektrik Tesisatı Neden Önemlidir?

Elektrik tesisatı, güvenli ve sağlıklı bir yaşam için büyük önem taşır. Doğru şekilde kurulmuş elektrik tesisatı, elektrik çarpması, yangın veya diğer ciddi tehlikelerin önlenmesine yardımcı olur.

Ataşehir Elektrikçi Fiyatı Nedir?

Fiyatlandırma, ihtiyacınız olan hizmetlere göre değişmektedir. Sabit fiyat olarak servis ücreti 150TL alınmaktadır.

0551 961 2787